background
Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļa
Par nodaļu arrow
Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļas piedāvājuma klāsts aptver visu populāro metināšanas veidu un sanitārtehnikas apmācības konkrētu prasmju attīstīšanas programmās. Sniedz iespēju apgūt augstvērtīgas profesionālās zināšanas, kas nodrošina veicamo darbu efektivitāti.
Nodaļas piedāvājums ietver arī speciālistu sagatavošanu starptautiska metinātāja sertifikāta iegūšanai, atbilstoši vienota Eiropas standarta EN ISO 9606 prasībām.

Lasīt vairāk par metināšanas veidiem TIG, MIG/MAG, MMA, OAW

Nodaļas vadītājs: Nikolajs Demidovs
Tālrunis: 27898016
E-pasts: metalapstrade@buts.lv

Lietvede-administratore:  Ramona Laiveniece
Adrese: Rīga, Meža iela 7
Tālrunis: 27898031

Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar:
                                
          
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Zaudēji darbu? Izmanto iespēju mācīties un augt!

2020-01-17
Darba zaudēšana nav nekas neparasts mainīgajā nodarbinātības pasaulē. Esot darba attiecību starpposmā iespējams, ir laiks apsēsties un kārtīgi apdomāt savus karjeras mērķus, un pārdomāt, ko Tu nākotnē vēlies sasniegt. Iespējams, Tu vienmēr esi vēlējies apgūt projektu vadību, šūšanu vai pavārmākslu. Tad nu tagad ir laiks, lai izglītotos šajās jomās, un, iespējams, Tu tā atklāsi pavisam jaunu karjeras virzienu, kurš ir Tev daudz piemērotāks.
lasīt vairāk

Skatieties mūs raidījumā “Veiksmīgs uzņēmējs Latvijā” kanālā LTV7!

2019-12-05
Jau šo sestdien, 7.decembrī plkst.9:00 no rīta skatieties mūs raidījumā “Veiksmīgs uzņēmējs Latvijā” kanālā LTV7! Stāstīsim par mūsu pakalpojumiem un piedāvātajām izglītības iespējām.
lasīt vairāk

Metināšanas konkursā “Baltic Welders 2019” noskaidroti labākie nozarē

2019-12-03
Pagājušajā nedēļas nogalē 30. novembrī noslēdzās Baltijā lielākā metālapstrādes un mašīnbūves izstāde “Tech Industry 2019”, kas norisinājās Ķīpsalā. Izstādes laikā “BUTS” stendā viena no tradicionālajām aktivitātēm nozares profesionāļiem bija metināšanas konkurss “Baltic Welders 2019”, kurā par balvām sacentās 28 nozares pārstāvji.
lasīt vairāk
Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow