background
Rīga, Metināšanas un sanitārtehnikas nodaļa
Par nodaļu arrow
Metināšanas un sanitārtehniskās nodaļas piedāvājuma klāsts aptver visu populāro metināšanas veidu un sanitārtehnikas apmācības konkrētu prasmju attīstīšanas programmās. Sniedz iespēju apgūt augstvērtīgas profesionālās zināšanas, kas nodrošina veicamo darbu efektivitāti.
Nodaļas piedāvājums ietver arī speciālistu sagatavošanu metinātāja sertifikāta iegūšanai.

Lasīt vairāk par metināšanas veidiem TIG, MIG/MAG, MMA, OAW

Nodaļas vadītājs: Nikolajs Demidovs
Tālrunis: 67408209, 27898016
E-pasts: metalapstrade@buts.lv

Sekretāre: Ramona Laiveniece
Adrese: Rīga, Meža iela 7
Tālrunis: 67408205, 27898031


            Apmācības tiek organizētas
                         sadarbībā ar


           

   Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Priecīgus Līgo svētkus!

2018-06-22
Mācību centrs “BUTS” novēl līgsmu līgošanu!
lasīt vairāk

Par 10 kvalificētiem metinātājiem vairāk!

2018-05-17
No š.g. 16.februāra līdz 16. maijam Mācību centra "BUTS" Metināšanas nodaļā Rīgā zināšanas un prasmes metināšanas veidā “Lokmetinātājs metināšanā ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē (TIG)” apguva 10 kursantu grupa. Šis metināšanas veids pasaulē kļūst arvien populārāks! Visi 10, nu jau kvalificētie, metinātāji mācību periodā kļuva par īstu komandu un mudināja viens otru censties un nepadoties!
lasīt vairāk

Aizvadīts seminārs uzņēmumu vadītājiem un nozares inženieriem - "Jaunākās tehnoloģijas metināšanā un Robotizētā metināšana"

2018-05-16
15. maijā, mācību centrā “BUTS” norisinājās pirmais seminārs Lativijā robotizētās metināšanas jomā. Pasākuma mērķis bija iepazīstināt vadošo metināšanas nozares uzņēmumu vadītājus un inženierus ar jaunākao metināšanas aprīkojumu un tendencēm, kā arī sniegt ieskatu līdzfinansējuma piesaistei.
lasīt vairāk
Rīga, Metināšanas un sanitārtehnikas nodaļa Rīga, Metināšanas un sanitārtehnikas nodaļa Rīga, Metināšanas un sanitārtehnikas nodaļa Rīga, Metināšanas un sanitārtehnikas nodaļa Rīga, Metināšanas un sanitārtehnikas nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow