background
Rīga, Celtniecības nodaļa
Par nodaļu arrow
Piedāvājam profesionālās kvalifikācijas izglītības programmas, kas nodrošinās būvdarbu izpildītāju atbilstošu kvalifikāciju saskaņā ar  "Būvniecības likumu". Organizējam mācības gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Piedāvājam elastīgu mācību grafiku, nodrošinot  apmācības gan dienas, gan vakara grupās, kā arī interešu grupās. Sniedzam konsultācijas visos Jums interesējošos jautājumos, lai atrastu labāko apmācību risinājumu Jūsu vēlmēm.  Esam Latvijas Būvnieku Asociācijas biedrs.

Nodaļas vadītāja: Aiga Spule
Tālrunis: 67408211, 26684949
E-pasts: autoremonts@buts.lv

Sekretāre: Inta Cielēna
Adrese: Rīga, Meža iela 7
Tālrunis: 67408211

Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

SEMINĀRS 22. septembrī: Būvniecības normatīvo aktu prasības (Ēku un inženierbūvju būvniecībā)

2017-08-15
Kas būvniekam jāzina par normatīvo aktu prasībām ēku un inženierbūvju būvniecībā? Mācību centra “BUTS” celtniecības nodaļa aicina pieteikties aktuālam semināram par būvniecības normatīvo aktu prasībām būvniecībā. Informāciju par aktualitātēm sniegs kompetenta lektore, Ilze Oša - Saeimas Juridiskā biroja juridiskā padomniece.
lasīt vairāk

AKTUĀLS SEMINĀRS: Sausās būves montāža, pielietojot GY PROC sistēmu tehnoloģiju (27.06.17.)

2017-06-22
Jau 27. jūnijā mācību centra “BUTS” celtniecības nodaļa aicina celtniecības jomā iesaistītos apmeklēt 8 stundu semināru, kurš sniegs padziļinātu ieskatu darbā ar GY PROC sistēmu tehnoloģijām.
lasīt vairāk

Mācības būvniecības nozarē – izaugsmei un peļņai!

2017-05-08
2017. gada nogalē, saistībā ar ES fondu apguvi un plānotajiem lielapmēra būvprojektiem, Latvijā tiek prognozēts būvniecības apjomu kāpums, kurš turpināsies arī nākamajos gados. Plānots, ka nākamgad investīcijas būvniecības nozarē pārsniegs 600 miljonus eiro. Līdz ar to pieaugs arī kvalificētu un prasmīgu nozares speciālistu pieprasījums. Mācību centra “BUTS” celtniecības nodaļa aicina izmantot iespēju papildināt un uzlabot esošās prasmes vai apgūt ienesīgu specialitāti no jauna, jo augstāka līmeņa speciālistu atalgojums vienmēr būs lielāks.
lasīt vairāk
Rīga, Celtniecības nodaļa Rīga, Celtniecības nodaļa Rīga, Celtniecības nodaļa Rīga, Celtniecības nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow