background
Rīga, Celtniecības nodaļa
Par nodaļu arrow
Piedāvājam profesionālās kvalifikācijas izglītības programmas, kas nodrošinās būvdarbu izpildītāju atbilstošu kvalifikāciju saskaņā ar  "Būvniecības likumu". Organizējam mācības gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Piedāvājam elastīgu mācību grafiku, nodrošinot  apmācības gan dienas, gan vakara grupās, kā arī interešu grupās. Sniedzam konsultācijas visos Jums interesējošos jautājumos, lai atrastu labāko apmācību risinājumu Jūsu vēlmēm.  Esam Latvijas Būvnieku Asociācijas biedrs.

Nodaļas vadītāja: Aiga Spule
Tālrunis: 67408211, 26684949
E-pasts: autoremonts@buts.lv

Sekretāre: Inta Cielēna
Adrese: Rīga, Meža iela 7
Tālrunis: 67408211

Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

23.septembrī - informatīvais seminārs "Būvniecības normatīvo aktu prasības" Rīgā!

2016-08-15
23.septembrī Rīgā mācību centra „BUTS” Celtniecības nodaļā , Meža ielā 7, norisināsies seminārs "Būvniecības normatīvo aktu prasības", kas būs saistošs gan būvniecības nozarē nodarbinātajiem, gan būvniecības nozares interesentiem!
lasīt vairāk

Esi aktīvs – reģistrē kuponu un sāc likt pamatus jaunai dzīvei jau tagad!

2016-07-04
Mācību centrā BUTS sākusies kuponu reģistrēšana Neformālās izglītības un Profesionālās pilnveides un Tālākizglītības programmās. Visu jūlija mēnesi reģistrē kuponu kādā no Neformālās izglītības programmām un saņem papildus labumus:
lasīt vairāk

Iet dziļumā!

2016-06-28
Nav Latvijā novada, kur nebūtu dzirdējuši mācību centra BUTS vārdu. Tā ir pieaugušo izglītības iestāde, kas atrodas tuvu tiem, kuri grib pilnīgot savas zināšanas profesijā vai apgūt ko jaunu, – mācību centra 21 filiāle kā tāds tīkls pārklāj visu Latviju.
lasīt vairāk
Rīga, Celtniecības nodaļa Rīga, Celtniecības nodaļa Rīga, Celtniecības nodaļa Rīga, Celtniecības nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow