background
Rīga, Kokapstrādes nodaļa
Par nodaļu arrow
Kokapstrādes nodaļa nodrošina meistaru vadībā izglītojamiem gūt teorētiskas un praktiskas zināšanas kokgriešanā, koka virpošanā, mēbeļu izgatavošanā un galdniecībā, sniedzot nepieciešamās darba iemaņas, lai, pēc apmācību noslēgšanas, izglītojamais patstāvīgi un kvalitatīvi veiktu konkrētā aroda specifiskos uzdevumus un pozicionētu sevi kā savas nozares speciālistu.

Nodaļas vadītājs: Aiga Spule
Tālrunis: 67408211, 26684949
E-pasts: autoremonts@buts.lv

Sekretāre: Inta Cielēna
Adrese: Rīga, Meža iela 7
Tālrunis: 67408211

                   Sadarbības partneris
              
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Esi aktīvs – reģistrē kuponu un sāc likt pamatus jaunai dzīvei jau tagad!

2016-07-04
Mācību centrā BUTS sākusies kuponu reģistrēšana Neformālās izglītības un Profesionālās pilnveides un Tālākizglītības programmās. Visu jūlija mēnesi reģistrē kuponu kādā no Neformālās izglītības programmām un saņem papildus labumus:
lasīt vairāk

Iet dziļumā!

2016-06-28
Nav Latvijā novada, kur nebūtu dzirdējuši mācību centra BUTS vārdu. Tā ir pieaugušo izglītības iestāde, kas atrodas tuvu tiem, kuri grib pilnīgot savas zināšanas profesijā vai apgūt ko jaunu, – mācību centra 21 filiāle kā tāds tīkls pārklāj visu Latviju.
lasīt vairāk

ATVĒRTO DURVJU DIENA 9.JŪNIJĀ

2016-06-01
Nāc ciemos - mēs esam Tavi kaimiņi! Gaidīsim visus draugus un zinātkāros interesentus uz Jubilejas torti Meža ielas 7 "Atvērto durvju dienā" no plkst. 16:00 līdz 20:00!
lasīt vairāk
Rīga, Kokapstrādes nodaļa Rīga, Kokapstrādes nodaļa Rīga, Kokapstrādes nodaļa Rīga, Kokapstrādes nodaļa Rīga, Kokapstrādes nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow