background
Valmieras filiāle
Par nodaļu arrow

Valmiera ir pašpietiekama. Tās iedzīvotāji nerāpjas pāri pilsētas mūriem, lai dotos pasaulē meklēt laimi. Pilsētā tās pietiek visiem! Laime ir apsēdējusi katru Valmieras parka soliņu, skan ikvienā kafejnīcā. Kā Valmierā pazīst laimi? Laime ir gudrība! Valmierieši zina, kā prast būt laimīgiem!

Filiāles vadītāja: Linda Riba
Sekretāre: Daiga Sebre
Adrese: Meža iela 7, Valmiera
Tālrunis: 64222366, 25600844
E-pasts: valmiera@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Valmieras filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Ugunsdrošības apmācības: Rūpējoties par drošību un reputāciju!

2017-08-17
Ikvienam uzņēmumam un iestādei jārūpējas par savu darbinieku, īpašumu, mantas drošību un jānodrošina ugunsdrošība savā pārvaldībā esošajā iestādē. Vasaras karstākajos mēnešos jūlijā un augusta sākumā, Valmierā, Mācību centrā “BUTS” 8 uzņēmumu un iestāžu speciālisti no Valmieras, Mazsalacas un Sedas apguva programmu “Ugunsdrošība un aizsardzība - pamatlīmeņa zināšanu programma par objekta ugunsdrošību atbildīgajiem darbiniekiem” 160 stundu apmērā.
lasīt vairāk

Atskats: Mācību centrs “BUTS” un zinību pūce Valmieras pilsētas svētkos (29. jūlijā).

2017-08-10
Vasarīgākā mēneša izskaņā (29. jūlijā) Valmieras pilsētas svētku laikā, Mācību centra “BUTS” atraktīvā pūce bija sastopama Valmieras ielās.
lasīt vairāk

SVARĪGI UZŅĒMĒJIEM! Seminārs “Aktuālie jautājumi personas datu aizsardzības regulējumā”.

2017-07-26
Jebkuram komercdarbības veicējam, uzņēmumam vai valsts iestādei šobrīd aktuāls ir jautājums par personas datu aizsardzību. Ikvienam uzņēmumam, iestādei , kurš savā ikdienas darbībā izmanto klientu lojalitātes programmas, personu datu bāzes, videonovērošanu u.tml., ir svarīgi zināt nosacījumus, kā uzglabāt personu datus. No 25.05.2018. stājas spēkā Vispārīgo datu aizsardzības regula, kura paredz vērā ņemamas izmaiņas uzņēmumiem, kuru ikdiena nav iespējama bez personas datu apstrādes.
lasīt vairāk
Valmieras filiāle Valmieras filiāle Valmieras filiāle Valmieras filiāle Valmieras filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow