background
Valmieras filiāle
Par nodaļu arrow

Valmiera ir pašpietiekama. Tās iedzīvotāji nerāpjas pāri pilsētas mūriem, lai dotos pasaulē meklēt laimi. Pilsētā tās pietiek visiem! Laime ir apsēdējusi katru Valmieras parka soliņu, skan ikvienā kafejnīcā. Kā Valmierā pazīst laimi? Laime ir gudrība! Valmierieši zina, kā prast būt laimīgiem!

Filiāles vadītāja: Gita Grīva
Sekretāre: Daiga Sebre
Adrese: Meža iela 7, Valmiera
Tālrunis: 25424782, 64222366, 25600844
E-pasts: valmiera@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Valmieras filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Zināšanām bagātais rudens Valmieras filiālē.

2018-11-12
Šīgada izcili krāšņais rudens ar lapkriti ir beidzies. Iestājies tumšais, pelēkais Latvijas novembris, ko piejaucējam un darām sirdij siltāku ar sveču liesmām, patriotisko sarkanbaltsarkano krāsu gammu, pēc vasaras smaržojošu tējas tasi, interesantu lasāmvielu un aizraujošām sarunām labā kompānijā. Valmieras filiālē šis laiks atnācis ar cilvēku aktīvu vēlmi mācīties.
lasīt vairāk

PIESAKIES! Meistarklase: Rota Latvijas Dzimšanas dienā (08.11.18.)

2018-10-31
Šī ir tava simtgade, tava Latvija, tava rota, ko sildīt pie sirds un dāvāt citiem. Padari svētkus par patiesi saviem! Mācību centra “BUTS” Valmiera filiāle vēl pirms paša simtgades sliekšņa aicina izveidot savu svētku rotu.
lasīt vairāk

Mācību ekskursija “Projektu vadības” apmācības ietvaros

2018-10-29
Pēc vasaras brīvlaika aktīvu izglītošanos atsākusi skolēnu un pagasta iedzīvotāju apvienotā grupa, kas apgūst projektu vadības programmu Naukšēnu vidusskolā.
lasīt vairāk
Valmieras filiāle Valmieras filiāle Valmieras filiāle Valmieras filiāle Valmieras filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow