background
Valmieras filiāle
Par nodaļu arrow

Valmiera ir pašpietiekama. Tās iedzīvotāji nerāpjas pāri pilsētas mūriem, lai dotos pasaulē meklēt laimi. Pilsētā tās pietiek visiem! Laime ir apsēdējusi katru Valmieras parka soliņu, skan ikvienā kafejnīcā. Kā Valmierā pazīst laimi? Laime ir gudrība! Valmierieši zina, kā prast būt laimīgiem!

Filiāles vadītāja: Gita Grīva
Sekretāre: Daiga Sebre
Adrese: Meža iela 7, Valmiera
Tālrunis: 25424782, 64222366, 25600844
E-pasts: valmiera@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Valmieras filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Atskatoties uz darbīgo 2018. gada nogali Valmieras filiālē

2019-01-14
Lai gan Adventes laiks tradicionāli tiek dēvēts par kluso mēnesi, BUTS Valmieras filiāle burtiski zumēja kā bišu stropā no aktīvas darbības. Projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide ietvaros” Valmierā šajā mēnesī mācījušās 13 grupas – elektromontieri, elektrotehniķi, šūt gribētāji, metinātāji, motorzāģu un autokrāvēju operatori, darba ar MS Excel apguvēji, tūrisma produktu izstrādātāji. Šī projekta ietvaros 2 grupas noorganizētas arī Smiltenē un 1 Valkā.
lasīt vairāk

Mācību centrs “BUTS” sveic Ziemassvētkos un Jaunajā gadā!

2018-12-21
Lai svētki nes prieku, pārticību, jaunas iespējas un nerimstošu vēlmi apgūt jaunas prasmes un zināšanas!
lasīt vairāk

Video ieskats mācību centra "BUTS" piedāvājumā

2018-12-06
Ja apsverat iespēju uzlabot vai apgūt savas metinātāja prasmes, vai arī vēlaties apgūt kādu no mūsu Elektronodaļas piedāvātajām mācību programmām, aicinām ieskatīties zemāk redzamajā video, ko sagatavoja LTV7 raidījums "Veiksmīgs Uzņēmējs Latvijā".
lasīt vairāk
Valmieras filiāle Valmieras filiāle Valmieras filiāle Valmieras filiāle Valmieras filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow