background
Valmieras filiāle
Par nodaļu arrow

Valmiera ir pašpietiekama. Tās iedzīvotāji nerāpjas pāri pilsētas mūriem, lai dotos pasaulē meklēt laimi. Pilsētā tās pietiek visiem! Laime ir apsēdējusi katru Valmieras parka soliņu, skan ikvienā kafejnīcā. Kā Valmierā pazīst laimi? Laime ir gudrība! Valmierieši zina, kā prast būt laimīgiem!

Filiāles vadītāja: Linda Riba
Sekretāre: Daiga Sebre
Adrese: Meža iela 7, Valmiera
Tālrunis: 64222366, 25600844
E-pasts: valmiera@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Valmieras filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Darbnīcas jauniešiem – nākotnei un izaugsmei!

2017-02-14
Mācību centra “BUTS” Valmieras filiālē noslēgušās no decembra (2016) līdz februārim (2017) ilgušās Darbnīcas jauniešiem, kuras sniedza ieskatu dažādu profesiju apgūšanā.
lasīt vairāk

Decembra apskats: Šūšana un Ugunsdrošība Valmierā!

2016-12-15
Decembris mācību centra “BUTS” Valmieras filiālē paiet darbīgā gaisotnē. Tiek apgūtas jaunas prasmes gan darba vajadzībām, gan savam priekam un jauna talanta meklējumos. Aicinām lasīt par divu atšķirīgu, bet vērtīgu mācību programmu norisi.
lasīt vairāk

Profesija — vienas dienas laikā!

2016-08-10
Mūsdienās darba tirgus prasības attiecībā uz darba ņēmēju kvalifikāciju kļūst arvien stingrākas, tāpēc pretendentiem, lai strādātu konkrētā profesijā, bieži vien nepietiek tikai ar pieredzi un praktiskām zināšanām, nepieciešams tās apliecināt ar atbilstošas kvalifikācijas dokumentiem. Diemžēl šādu dokumentu trūkst daudziem sava amata speciālistiem. Kā šo problēmu risināt, Liesmai pastāstīja mācību centra „ BUTS” Valmieras filiāles vadītāja MADARA ZOSULE.
lasīt vairāk
Valmieras filiāle Valmieras filiāle Valmieras filiāle Valmieras filiāle Valmieras filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow