background
Rīga, Autoremonta nodaļa
Par nodaļu arrow
Autoremonta nodaļas materiāltehniskās bāzes nodrošinājums, kā arī profesionālu un praktizējošu pedagogu vadība, sniedz iespēju izglītojamiem gūt vērtīgas zināšanas un prasmes aerogrāfijas, autokrāsošanas un automobiļu elektroiekārtu diagnostikas un remonta, automehānikas un autoelektronikas apmācībās.

Nodaļas vadītāja: Aiga Spule
Tālrunis: 67408211, 26684949
E-pasts: autoremonts@buts.lv

Sekretāre: Inta Cielēna
Adrese: Rīga, Meža iela 7
Tālrunis: 67408211
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

9.augustā informatīvais seminārs "Būvniecības teorētiskie un praktiskie aspekti" Rīgā

2016-07-07
9.augustā Rīgā Mācību centra „BUTS” Celtniecības nodaļā Meža ielā 7 norisināsies unikāls seminārs "Būvniecības teorētiskie un praktiskie aspekti", kas būs saistošs gan būvniecības nozarē nodarbinātajiem, gan būvniecības nozares interesentiem!
lasīt vairāk

Esi aktīvs – reģistrē kuponu un sāc likt pamatus jaunai dzīvei jau tagad!

2016-07-04
Mācību centrā BUTS sākusies kuponu reģistrēšana Neformālās izglītības un Profesionālās pilnveides un Tālākizglītības programmās. Visu jūlija mēnesi reģistrē kuponu kādā no Neformālās izglītības programmām un saņem papildus labumus:
lasīt vairāk

Iet dziļumā!

2016-06-28
Nav Latvijā novada, kur nebūtu dzirdējuši mācību centra BUTS vārdu. Tā ir pieaugušo izglītības iestāde, kas atrodas tuvu tiem, kuri grib pilnīgot savas zināšanas profesijā vai apgūt ko jaunu, – mācību centra 21 filiāle kā tāds tīkls pārklāj visu Latviju.
lasīt vairāk
Rīga, Autoremonta nodaļa Rīga, Autoremonta nodaļa Rīga, Autoremonta nodaļa Rīga, Autoremonta nodaļa Rīga, Autoremonta nodaļa Rīga, Autoremonta nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow