background
Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa
Par nodaļu arrow
Profesionālās izaugsmes nodaļas piedāvāto izglītības programmu un semināru klāsts sniedz kā uzņēmumiem, tā arī privātpersonām iespējas pilnveidot zināšanas atbilstoši aktualitātēm nozarē. Profesionālās izaugsmes nodaļas kompetence ir sociālās aprūpes, biroja darbu (lietvedība, grāmatvedība), datorzinību, apsardzes darba un valodu apmācība.

Nodaļas vadītāja: Rigonda Balgalve
Tālrunis: 27841909; 67559718
E-pasts: izaugsme@buts.lv

Lietvede-administratore Loreta Tocupe
Tālrunis: 27898035; 67509446
Adrese: Rīga, Lāčplēša iela 125 - 200. kab.

Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Nāc mācīties mācību centrā BUTS par ESF līdzekļiem!

2019-05-23
Izmanto iespēju paaugstināt savu kvalifikāciju un apgūt jaunas prasmes, sedzot tikai 10% no mācību programmas maksas! 100% atlaide no mācību programmas maksas piemēro personām, kurām ir piešķirts maznodrošinātās vai trūcīgās personas statuss.
lasīt vairāk

JAUNUMS: Zibens un pārspriegumaizsardzības kursi!

2019-05-09
Latvijā vasaras periodā negaiss kopā ar brāzmainu vēju ir diezgan bieža parādība. Negaiss ir īsts atmosfēras elektrības ģenerators, kas spēj nodarīt lielus postījumus dabai un cilvēkiem, ja vien netiek padomāts savlaicīgi par drošības pasākumiem.
lasīt vairāk

JAUNUMS: Personāls ar operatīvajām tiesībām kursi!

2019-05-09
BUTS piedāvā jaunu kursu – Personāls ar operatīvajām tiesībām, kurā varēs apgūt operatīvā darbā līdz 20kV nepieciešamās zināšanas, atbilstoši AS Sadales tīkls spēkā esošajiem normatīvajiem dokumentiem (spēkā no 2018. gada 1.marta).
lasīt vairāk
Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow