background
Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa
Par nodaļu arrow
Profesionālās izaugsmes nodaļas piedāvāto izglītības programmu un semināru klāsts sniedz kā uzņēmumiem, tā arī privātpersonām iespējas pilnveidot zināšanas atbilstoši aktualitātēm nozarē. Profesionālās izaugsmes nodaļas kompetence ir sociālās aprūpes, biroja darbu (lietvedība, grāmatvedība), datorzinību, apsardzes darba un valodu apmācība.

Nodaļas vadītāja: Laura Lika
Tālrunis: 27841909; 67559718
E-pasts: izaugsme@buts.lv

Sekretāre: Daniella Tillberga
Tālrunis: 27898035; 67509446
Adrese: Rīga, Lāčplēša iela 125 - 200. kab.

Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Grāmatvedis uzņēmumā – turpmāk vēl nepieciešamāks!

2017-07-31
Sakārtota uzņēmumu un organizāciju grāmatvedība ir veiksmīgas un prasībām atbilstošas darbības pamats. Uzņēmuma finanšu procesu pārraudzība un kārtošana prasa augstu grāmatveža atbildības un kompetences pakāpi. Aicinām pievērst uzmanību jaunajiem likuma “Par grāmatvedību” grozījumiem!
lasīt vairāk

“BUTS” direktora vietnieks Mārtiņš Segliņš Latvijas radio 1: Populārākās NVA apmācību nozares – lietveži, metinātāji, sociālā aprūpe.

2017-02-07
Šorīt Latvijas Radio 1 raidījumā “Kā labāka dzīvot” par tēmu “Valsts atbalsts nodarbinātībā”, mācību centra “BUTS” direktora vietnieks Mārtiņš Segliņš sniedza ieskatu par “Nodarbinātības valsts aģentūras” atbalstīto apmācību norisi no mācību centra kā apmācību īstenotāja puses.
lasīt vairāk

JAUNUMS: Ērta iespēja noformēt mācību kredītu "BUTS" filiālēs. Ieguldījums Tavā izaugsmē!

2016-10-13
Jau no oktobra vidus mācību centra "BUTS" klientiem tiek piedāvāta iespēja veikt mācību apmaksu, izmantojot Citadele Ekspress Kredītu.
lasīt vairāk
Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow