background
Daugavpils filiāle
Par nodaļu arrow
Daugavpils ģērbonī ir redzama sena bruņinieku zīme- lillija, pilsētas simbols- cietoksnis un līkloču sudraba līnija, kas simbolizē Daugavu. Izjutīsim sevi kā bruņiniekus, jaunu zināšanu virsotņu iekarotājus, saglabāsim savā sirds cietoksnī radošumu un zinātkāri, kā arī ļausimies dzīves straumes plūdumam, gūstot jaunas zināšanas un pieredzi mācību centrā "BUTS".

Filiāles vadītāja: Aļona Raščevska  
Tālrunis: 29132050, 65455501

Sekretāre: Natālija Lapkovska
Tālrunis: 27898025
Adrese: 18. novembra iela 18a - 208, Daugavpils
E-pasts: daugavpils@buts.lv
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Mācību centra ''BUTS'' un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Dienvidlatgales nodaļas organizētā diskusija DAUGAVPILĪ (16.03.17.)

2017-03-23
16. martā Daugavpilī norisinājās mācību centra “BUTS” un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Dienvidlatgales nodaļas organizētā diskusija ar devīzi: "Apvienojot domas un darbus – ko varam dot uzņēmēju atbalstam un uzņēmējdarbības vides attīstībai?”. Diskusijas mērķis bija  vietējas ekonomikas stiprināšana un uzņēmējdarbībai labvēlīgas vides radīšana.
lasīt vairāk

Mācību centrs “BUTS” starptautiskajā konferencē “BIZNESS DAUGAVPILĪ un Latgales SEZ”

2017-03-13
2017.gada 3.martā Daugavpilī pulcējās 239 uzņēmējdarbības jomas pārstāvji. No tiem, vairāk nekā 100 uzņēmēji no Latvijas, tai skaitā mācību centra “BUTS” Daugavpils filiāle; vairāk nekā 50 pārstāvji no ministrijām, vēstniecībām, tirdzniecības rūpniecības kamerām, attīstības aģentūrām, konsulātiem, LR Saeimas, citām SEZ un dažādu valstu pārstāvniecībām Latvijā; vairāk nekā 50 starptautiskie pārstāvji no 9 valstīm un citi ieinteresētie par biznesa iespējām Daugavpilī un Latgales SEZ.
lasīt vairāk

AICINĀM PIETEIKTIES! “WEB risinājumu izstrāde" (20.12.16)

2016-12-13
Jau 20. decembrī “BUTS” Daugavpils filiālē tiek uzsākts kurss “WEB risinājumu izstrāde". Aicinām pieteikties šo mūsdienās tik aktuālo prasmju apguvei. Mājas lapa ir kā vizītkarte –lieli un mazi uzņēmumi, portāli, blogeri, radošo profesiju pārstāvji un daudzi citi izmanto iespēju par sevi pavēstīt pasaulei izmantojot mājas lapu. Un daudzi meklē zinošus speciālistus, kas šo vēstījumu spētu pārvērst elektroniskā formātā. Esi soli priekšā jau šodien!
lasīt vairāk
Daugavpils filiāle Daugavpils filiāle Daugavpils filiāle Daugavpils filiāle Daugavpils filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow