background
Līvānu filiāle
Par nodaļu arrow
Līvāni ir Latgales pērle, kas apaugsi ar brīnišķīgu ainavu, labestīgiem iedzīvotājiem un mīļām sirdīm. Pilsētas ikdiena rit lēni un nesteidzīgi, tomēr pārliecinoši un bez apstājas. Harmoniskā kņada it kā griežas vieglā dejā, kas pauž majestātiskumu un gudrību. Un kā gan ne? Mācību centrā „BUTS” šī kņada nerimst jau gadiem un ikviens, kas reiz šķērsojis mācību centra slieksni – labi zina, ka pedagogi pazīst šos ritmus!

Filiāles vadītāja: Astrīda Klauža
Adrese: Domes iela 3, Līvāni
Tālrunis: 27898044
Fakss: 65307816
E-pasts: livani@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Līvānu filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.      

                                                                  
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Izlaidumu laiks turpinās! Šuvēju izlaidums Līvānos.

2017-06-15
Vasara uzzied pļavās, kokos un rakstainā apģērbā! Jūnijā mācību centra “BUTS” Limbažu filiāle var lepoties ar veiksmīga un radoša kursa “Šuvējs” noslēgumu. Šo populāro kursu dalībnieces apguva, izmantojot NVA piešķirtos apmācību kuponus.
lasīt vairāk

Iet dziļumā!

2016-06-28
Nav Latvijā novada, kur nebūtu dzirdējuši mācību centra BUTS vārdu. Tā ir pieaugušo izglītības iestāde, kas atrodas tuvu tiem, kuri grib pilnīgot savas zināšanas profesijā vai apgūt ko jaunu, – mācību centra 21 filiāle kā tāds tīkls pārklāj visu Latviju.
lasīt vairāk

Mācību centra BUTS īpašnieks: Valstij nav ilgtermiņa redzējuma izglītības jomā

2016-03-29
Vienai no pirmajām atjaunotajā Latvijā izveidotajām privātajām mācību iestādēm - Mācību centram BUTS - 6. aprīlī aprit 25 gadi. Tā izlolotājs un īpašnieks ir uzņēmējs Ilmārs Stabrovskis. Skaļu runu teikšana nav viņa stilā. Viņš būtu gribējis daudz vairāk paveikt pieaugušo profesionālās tālākizglītības attīstīšanā, bet ir bēdīgs, ka Latvijā tas maz kādu interesē, lai arī darba tirgum piemērotu speciālistu akūti trūkst un trūks vēl vairāk. Skarbi skops viņš ir sasniegtā novērtējumā, tomēr plinti mest krūmos negatavojas.
lasīt vairāk
Līvānu filiāle Līvānu filiāle Līvānu filiāle Līvānu filiāle Līvānu filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow