background
Rēzeknes filiāle
Par nodaļu arrow
Gluži tāpat kā Roma arī Rēzekne ir izveidojusies uz 7 pakalniem, kuri braši un nenogurdināmi un saviem pleciem tur septīto lielāko pilsētu valstī. Rēzekne godam izpelnījusies būt Latgales kultūras un izglītības centrs, ko apliecina kā pilsētas vēsture un arhitektūra, tā arī pilsētnieku attieksme pret mācībām.

Filiāles vadītāja: Iluta Krišāne
Adrese:18. novembra iela 35, Rēzekne
Tālrunis: 27898043, 29463139
E-pasts: rezekne@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Rēzeknes filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.      
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības

2019-04-30
Mācību centra BUTS Rēzeknes filiālē ir sākusies pieteikšanās pieprasītajam semināram “Skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības”.
lasīt vairāk

Piesakies apmācībām – Pamatzināšanas grāmatvedībā!

2019-04-26
Sakārtota grāmatvedība ir panākuma atslēga perspektīvam, tālredzīgam un taktiskam uzņēmumam. Apgūstot šo kursu jūs gūsiet plašu ieskatu uzņēmuma finanšu kārtošanā un spēsiet kompetenti īstenot un uzraudzīt grāmatvedības procesus.
lasīt vairāk

Gūstiet priekšstatu par mācību centra "BUTS" piedāvājumu šajā video ieskatā

2018-12-06
Ja apsverat iespēju uzlabot vai apgūt savas metinātāja prasmes, vai arī vēlaties apgūt kādu no mūsu Elektronodaļas piedāvātajām mācību programmām, aicinām ieskatīties zemāk redzamajā video, ko sagatavoja LTV7 raidījums "Veiksmīgs Uzņēmējs Latvijā".
lasīt vairāk
Rēzeknes filiāle Rēzeknes filiāle Rēzeknes filiāle Rēzeknes filiāle Rēzeknes filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow