background
Jēkabpils filiāle
Par nodaļu arrow
Jēkabpils. Pilsēta, kuras pastāvēšanas vadmotīvs - labo pārmaiņu pilsēta. Pieņemot šo motīvu kā būtiski svarīgu, mācību centrs "BUTS" realizē kvalitatīvu profesionālo apmācību, šādi kļūstot par vērā ņemamu pilsētas izglītības un sociālās vides elementu.

Filiāles vadītāja: Inese Vilcāne
Sekretāre: Una Netlaua
Adrese: Nākotnes iela 2, 2.stāvs (TC "Aura" telpās), Jēkabpils
Tālrunis: 65236618, 27898040, 27898022
Fakss: 65236618
E-pasts: jekabpils@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Jēkabpils filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Par izaugsmi un mērķtiecību: Mācību centra "BUTS" Jēkabpils filiāles vadītājas I.Vilcānes intervija žurnālā "Vērtīgs"

2017-03-18
Izglītības nozīmi mūsdienās retais varētu noliegt. Tomēr ne visiem ir iespēja atmest ikdienai ar roku un mesties izglītības sistēmā, lai vairākus gadus atkal sēdētu skolas solā. Tādās situācijās liels palīgs un virzītājspēks ir profesionālās tālākizglītības iestādes, piemēram, „BUTS”, kas dibināts tālajā 1991.gadā. Krājot pieredzi, augot un attīstoties „BUTS” Jēkabpils filiāle ir sniegusi iespēju daudziem jēkabpiliešiem un citu pilsētu un novadu iedzīvotājiem. Tomēr kā gan tas viss varētu attīstīties bez prasmīga, zinoša un profesionāla cilvēka vadības? To visu var teikt par „BUTS” Jēkabpils filiāles vadītāju Inesi Vilcāni. Viņa – drosmīga, šarmanta un uz attīstību tendēta!
lasīt vairāk

NENOKAVĒ! SEMINĀRS “Personāla dokumentu pārvaldība darba likuma regulējumā” (11.APRĪLIS)

2017-02-22
Līdz 7. aprīlim mācību centra “BUTS” Aizkraukles filiāle aicina pieteikties uz aktuālo semināru “Personāla dokumentu pārvaldība darba likuma regulējumā”. Esiet informēti par jaunākajiem noteikumiem un metodēm dokumentu pārvaldības jomā!
lasīt vairāk

Mācību centrs “BUTS” piedāvā A,B,C un D kategoriju programmas traktortehnikas vadītāja kvalifikācijai

2017-02-08
Mācību centra “BUTS” Jēkabpils filiāle nodrošina traktortehnikas vadītāja kvalifikācijas kursus A, B, C un D traktortehnikas kategorijām, pēc kuru teorētiskās un praktiskās daļas eksāmenu nokārtošanas mācību centrā, persona ir tiesīga kārtot eksāmenu Valsts tehniskās uzraudzības aģentūrā.
lasīt vairāk
Jēkabpils filiāle Jēkabpils filiāle Jēkabpils filiāle Jēkabpils filiāle Jēkabpils filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow