background
Cēsu filiāle
Par nodaļu arrow
Cēsis ir ne tikai viena no vecākajām, bet arī vēstures liecībām un dabas ainavām bagātākā pilsēta, kura apvieno pagātnes noslēpumus ar mūsdienu iespējām. Mācību centrs „BUTS” divdesmit gadu laikā ir pārņēmis lielu daļu senču darba iemaņu un papildinājis to ar mūsdienu jaunākajām tehnoloģijām un izgudrojumiem, tādējādi izveidojot izaugsmes vietu ikvienam interesentam. 

Filiāles vadītājs: Ilze Serģe
Tālrunis: 27898037

Sekretāre: Dace Blaua
Adrese: Bērzaines iela 15, Cēsis
Tālrunis: 64127432
Fakss: 64127432
E-pasts: cesis@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Cēsu filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.                 
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

PIESAKIES! “Daiļdārzniecība un ainavu plānošana” jau 19.majā

2017-04-26
Vai zināt kā mūsdienīgi un prasmīgi iekārtot dārzu, rast labākos ainavu risinājumus, apvienot dabas un cilvēka ideju skaistumu? Aicinām laicīgi pieteikties kursam “Daiļdārzniecība un ainavu plānošana” (60 stundas), kuš sāksies jau 19. maijā Cēsīs.
lasīt vairāk

Piesakies! Angļu valoda ar priekšzināšanām!

2017-04-24
Jau šo trešdien, 26.aprīlī, ir lieliska iespēja pievienoties mācību grupai, lai uzsāktu savu angļu valodas zināšanu uzlabošanas kursu. Angļu valoda jau sen vairs nav uzskatāma par svešvalodu - ar to mēs saskaramies ik dienu. Neļauj valodas nezināšanai būt par kavēkli savas karjeras izaugsmei - pievienojies un gūsti panākumus!
lasīt vairāk

Baleta studija bērniem martā - PIESAKIES JAU TAGAD!

2017-02-14
Kustību vieglums un izturība - izdejots skaistums un grācija! Baleta māksla ir ierindota starp augstākajām izteiksmes formām, bet tas nenozīmē, ka tā ir nesasniedzama. Mācību centra "BUTS" Cēsu filiāle piedāvā iespēju iepazīstināt ar baleta pamatiem pašus jaunākos un aizrautīgākos cēsniekus. Nodarbības nosisināsies Latvijas Nacionālās Operas baleta solistu vadībā un sniegs lielisku iespēju piedalīties nodarbībās kas apvieno spēku un daili varbūt atklāt kādu slēptu talantu.
lasīt vairāk
Cēsu filiāle Cēsu filiāle Cēsu filiāle Cēsu filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow