background
Cēsu filiāle
Par nodaļu arrow
Cēsis ir ne tikai viena no vecākajām, bet arī vēstures liecībām un dabas ainavām bagātākā pilsēta, kura apvieno pagātnes noslēpumus ar mūsdienu iespējām. Mācību centrs „BUTS” divdesmit gadu laikā ir pārņēmis lielu daļu senču darba iemaņu un papildinājis to ar mūsdienu jaunākajām tehnoloģijām un izgudrojumiem, tādējādi izveidojot izaugsmes vietu ikvienam interesentam. 

Filiāles vadītājs: Ilze Serģe
Tālrunis: 27898037

Sekretāre: Dace Blaua
Adrese: Bērzaines iela 15, Cēsis
Tālrunis: 64127432
Fakss: 64127432
E-pasts: cesis@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Cēsu filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.                 
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Baleta studija bērniem martā - PIESAKIES JAU TAGAD!

2017-02-14
Kustību vieglums un izturība - izdejots skaistums un grācija! Baleta māksla ir ierindota starp augstākajām izteiksmes formām, bet tas nenozīmē, ka tā ir nesasniedzama. Mācību centra "BUTS" Cēsu filiāle piedāvā iespēju iepazīstināt ar baleta pamatiem pašus jaunākos un aizrautīgākos cēsniekus. Nodarbības nosisināsies Latvijas Nacionālās Operas baleta solistu vadībā un sniegs lielisku iespēju piedalīties nodarbībās kas apvieno spēku un daili varbūt atklāt kādu slēptu talantu.
lasīt vairāk

Laikraksts “Druva”: Ikvienam iespēja mācīties. Mācību centra “BUTS” rīkotā uzņēmēju diskusija Cēsīs.

2017-02-08
3. februārī mācību centrs "BUTS" aicināja uzņēmējus uz diskusiju "Apvienojot domas un darbus ko varam dot uzņēmēju atbalstam un uzņēmējdarbības vides attīstībai". Pāris desmitiem Cēsu un Limbažu puses uzņēmēju tā bija domu apmaiņa un iespēja uzzināt par projektiem, kuros pieejams Eiropas Savienības (ES) finansējums darbinieku mācībām.
lasīt vairāk

DECEMBRĪ - Gatavosim ekskluzīvas Ziemassvētku piparkūkas!

2016-11-28
Aicinām pietuvināt Ziemassvētku brīnumu. Uzburiet cukurotas sniegpārslas uz piparkūku sirdīm. Radiet saldas mežģīnes un nekūstošus leduspuķu ziedus. Lai smaržīgās piparkūkas ir Jūsu izdomas audekls. Līdz 9.decembrim aicinām pieteikties uz ekskluzīvu piparkūku gatavošanas meistarklasi.
lasīt vairāk
Cēsu filiāle Cēsu filiāle Cēsu filiāle Cēsu filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow