background
Cēsu filiāle
Par nodaļu arrow
Cēsis ir ne tikai viena no vecākajām, bet arī vēstures liecībām un dabas ainavām bagātākā pilsēta, kura apvieno pagātnes noslēpumus ar mūsdienu iespējām. Mācību centrs „BUTS” divdesmit gadu laikā ir pārņēmis lielu daļu senču darba iemaņu un papildinājis to ar mūsdienu jaunākajām tehnoloģijām un izgudrojumiem, tādējādi izveidojot izaugsmes vietu ikvienam interesentam. 

Filiāles vadītāja: Evija Lūkina
Tālrunis: 27898037
E-pasts: cesis@buts.lv

Sekretāre: Laura Buša
Adrese: Bērzaines iela 15, Cēsis
Tālrunis: 64127432
Fakss: 64127432
E-pasts: cesis@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Cēsu filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.                 
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides mācības "Vienaudžu vardarbība (bulings) izglītībasiestādē”

2019-02-11
Seminārs izglītības iestādes darbiniekiem, policistiem, sociālajiem darbiniekiem un bērnu vecākiem. Programmā: Izpratnes veicināšana par rīcības algoritmu bulinga situācijās izglītības iestādē; Izpratne par bulinga preventīvām aktivitātēm un darbībām izglītības iestādē un ģimenē.
lasīt vairāk

Ieskats aizsargājamo meža biotopu atpazīšanā un izvērtēšanā

2019-02-05
Aicinām apmeklēt semināru par meža ekoloģijas pamatjautājumiem, aizsargājamo meža biotopu klasifikāciju un atpazīšanas principiem.
lasīt vairāk

Neseko modei radi to! Radošas šūšanas MEISTARKLASES februārī

2019-01-24
Mēs dzīvojam ātrās modes laikmetā. Tendences nāk un iet, apģērbi, kuri ražoti masu patēriņa tirgum ne vienmēr der kā uzlieti un saglabā kvalitatīvu izskatu. Aicinām pašiem diktēt savus modes un dzīves stila noteikumus, apgūstot pamatiemaņas dažādu apģērbu un aksesuāru šūšanā.
lasīt vairāk
Cēsu filiāle Cēsu filiāle Cēsu filiāle Cēsu filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow