background
Cēsu filiāle
Par nodaļu arrow
Cēsis ir ne tikai viena no vecākajām, bet arī vēstures liecībām un dabas ainavām bagātākā pilsēta, kura apvieno pagātnes noslēpumus ar mūsdienu iespējām. Mācību centrs „BUTS” divdesmit gadu laikā ir pārņēmis lielu daļu senču darba iemaņu un papildinājis to ar mūsdienu jaunākajām tehnoloģijām un izgudrojumiem, tādējādi izveidojot izaugsmes vietu ikvienam interesentam. 

Filiāles vadītāja: Evija Lūkina
Tālrunis: 27898037
E-pasts: cesis@buts.lv

Sekretāre: Laura Buša
Adrese: Bērzaines iela 15, Cēsis
Tālrunis: 64127432
Fakss: 64127432
E-pasts: cesis@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Cēsu filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.                 
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Gūstiet priekšstatu par mācību centra "BUTS" piedāvājumu šajā video ieskatā

2018-12-06
Ja apsverat iespēju uzlabot vai apgūt savas metinātāja prasmes, vai arī vēlaties apgūt kādu no mūsu Elektronodaļas piedāvātajām mācību programmām, aicinām ieskatīties zemāk redzamajā video, ko sagatavoja LTV7 raidījums "Veiksmīgs Uzņēmējs Latvijā".
lasīt vairāk

GATAVS ZIEMASSVĒTKIEM! Dāvanu iesaiņošanas meistarklase: 18. decembrī

2018-12-05
Svētki pienāks ātrāk nekā mēs domājam! Vai dāvanas jau atrastas, varbūt - jau sagādātas un atlicis vien tās gaumīgi un oriģināli iesaiņot? Sagaidiet Ziemassvētkus bez lieka satraukuma un neatlieciet iesaiņošanu uz pēdējo brīdi - dāvanai ir jābūt pārdomātai no satura līdz lentei. Jau 18.decembrī nāciet ar savu dāvanu (dāvanām) un praktiskā meistarklasē iemācieties tās to iesaiņot pēc jaunākajām tendencēm!
lasīt vairāk

Mācību ekskursija Cēsīs

2018-11-29
Patiesas zināšanas sniedz pieredze un laiks. Ar grupu "Klientu apkalpošanas operators", ESF projekta "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" ietvaros devāmies ekskursijā uz “Latvijas Pasts”, Cēsu nodaļu, kur ar klientu apkalpošanas kultūru un pasta darbību mūs iepazīstināja Estere un Līva.
lasīt vairāk
Cēsu filiāle Cēsu filiāle Cēsu filiāle Cēsu filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow