background
Limbažu filiāle
Par nodaļu arrow
Limbaži ir viena no vecākajām Latvijas pilsētām, tādēļ – pieredzes bagātākajām. Un patiesībā, ne tikai gadu mijās slēpjas šīs pilsētas gudrība – tā mīt ikvienā zinātkārā limbažniekā, kurus jau atkal un atkal nākas sastapt mācību centra „BUTS” klasēs un gaiteņos!

Filiāles vadītāja PI: Ilze Serģe
Tālrunis: 27898045
E-pasts: limbazi@buts.lv
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Laikraksts “Druva”: Ikvienam iespēja mācīties. Mācību centra “BUTS” rīkotā uzņēmēju diskusija Cēsīs.

2017-02-08
3. februārī mācību centrs "BUTS" aicināja uzņēmējus uz diskusiju "Apvienojot domas un darbus ko varam dot uzņēmēju atbalstam un uzņēmējdarbības vides attīstībai". Pāris desmitiem Cēsu un Limbažu puses uzņēmēju tā bija domu apmaiņa un iespēja uzzināt par projektiem, kuros pieejams Eiropas Savienības (ES) finansējums darbinieku mācībām.
lasīt vairāk

“BUTS” piedalās sanāksmē Limbažos par pieaugušos izglītību un atbalsta pieejamību apmācībām

2016-11-25
Limbažu novads ir iecerējis mērķtiecīgi sadarboties ar SIA “BUTS”, kas jau tagad rosina novada uzņēmējus izvērtēt piedāvātās iespējas no uzņēmumu attīstības skata punkta. To apliecināja šīs izglītības iestādes reģionālā vadītāja Iveta Strēle, kura jau vairākas reizes piedalījusies limbažnieku sanāksmēs. Viņa arīdzan rosināja smelties pieredzi Madonas pašvaldībā.
lasīt vairāk

24. augustā informatīvais seminārs Limbažos "Jaunie ugunsdrošības noteikumi. Kas mainīsies?"

2016-08-11
24. augustā mācību centra „ BUTS” Limbažu filiālē norisināsies informatīvais seminārs par aktuālajām izmaiņām Ugunsdrošības noteikumos, kuras stāsies spēkā no š.g. 1. septembra.
lasīt vairāk
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow