background
Limbažu filiāle
Par nodaļu arrow
Limbaži ir viena no vecākajām Latvijas pilsētām, tādēļ – pieredzes bagātākajām. Un patiesībā, ne tikai gadu mijās slēpjas šīs pilsētas gudrība – tā mīt ikvienā zinātkārā limbažniekā, kurus jau atkal un atkal nākas sastapt mācību centra „BUTS” klasēs un gaiteņos!

Filiāles vadītāja PI: Daiga Zīrape
Tālrunis: 27898037
E-pasts: limbazi@buts.lv
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Šodien mācību centra “BUTS” 27. gadadiena!

2018-04-06
Šodien (6. aprīlī) mācību centrs “BUTS” svin 27. dibināšanas gadadienu. Mācību centrs “BUTS” tika dibināts 1991. gada 6. aprīlī un ir kļuvusi par vienu no vadošajām profesionālās tālākizglītības iestādēm Latvijā.
lasīt vairāk

Mācieties tikai ar 10% līdzmaksājumu! PIETEIKŠANĀS līdz 16. APRĪLIM!

2018-03-09
Līdz 16. aprīlim aicinām pieteikties mācībām pieaugušajiem projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Strādājoši vai pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem var izvēlēties apgūt kādu no 770 izglītības programmām, kuras iedzīvotājiem pieejamas ar ES fondu atbalstu 50 Latvijas pilsētās un novados!
lasīt vairāk

Projektu vadības mācības Krimuldas vidusskolā

2018-03-08
Ļaujot jauniešiem mācīties mācoties, Daugmalē no 23. līdz 25. februārim Erasmus+ “Jaunatne darbībā” norisinājās jauniešu apmaiņas projektu darbnīcas. Mācot projektu vadību jauniešiem, svarīgi darboties neformālās izglītības vidē. Šāds mācīšanās modelis ir iespējams pateicoties mācību centram “Buts”, Erasmus+ “Jaunatne darbībā” atbalstam un Krimuldas pašvaldībai.
lasīt vairāk
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow