background
Limbažu filiāle
Par nodaļu arrow
Limbaži ir viena no vecākajām Latvijas pilsētām, tādēļ – pieredzes bagātākajām. Un patiesībā, ne tikai gadu mijās slēpjas šīs pilsētas gudrība – tā mīt ikvienā zinātkārā limbažniekā, kurus jau atkal un atkal nākas sastapt mācību centra „BUTS” klasēs un gaiteņos!

Filiāles vadītāja PI: Ilze Serģe
Tālrunis: 27898027
E-pasts: limbazi@buts.lv
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

JAU NĀKAMNEDĒĻ: Mācību centrs “BUTS” “Uzņēmēju dienās Vidzemē” Valmierā (19.-20.05.17.)

2017-05-12
Nākamajā nedēļas nogalē (19. – 20.05.17.) aicinām apmeklēt mācību centra “BUTS” stendu Valmierā – “Uzņēmēju dienās Vidzemē 2017”, Valmieras kultūras centrā.
lasīt vairāk

PIESAKIES! “Daiļdārzniecība un ainavu plānošana” jau 19.majā

2017-04-26
Vai zināt kā mūsdienīgi un prasmīgi iekārtot dārzu, rast labākos ainavu risinājumus, apvienot dabas un cilvēka ideju skaistumu? Aicinām laicīgi pieteikties kursam “Daiļdārzniecība un ainavu plānošana” (60 stundas), kuš sāksies jau 19. maijā Cēsīs.
lasīt vairāk

Laikraksts “Druva”: Ikvienam iespēja mācīties. Mācību centra “BUTS” rīkotā uzņēmēju diskusija Cēsīs.

2017-02-08
3. februārī mācību centrs "BUTS" aicināja uzņēmējus uz diskusiju "Apvienojot domas un darbus ko varam dot uzņēmēju atbalstam un uzņēmējdarbības vides attīstībai". Pāris desmitiem Cēsu un Limbažu puses uzņēmēju tā bija domu apmaiņa un iespēja uzzināt par projektiem, kuros pieejams Eiropas Savienības (ES) finansējums darbinieku mācībām.
lasīt vairāk
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow