background
Rīga, Darba aizsardzības nodaļa
Par nodaļu arrow
Darba aizsardzības nodaļa nozares speciālistu vadībā piedāvā apmācības ar darba drošību saistītās reglamentētās sfērās, nodrošinot topošajiem speciālistiem nepieciešamās zināšanas un prasmes. Atbilstoši likumdošanai, tās prasībām, nodaļas piedāvājumā ietvertas mācību  programmas sekojošām jomām – darba aizsardzība, ugunsdrošība, civilā aizsardzība, pašgājēju vadīšana, apkures un spiediena iekārtu apkalpošana, celtņu operatori, liftu apkalpošana, mežistrāde, atbildīgie speciālisti.

Nodaļas vadītājs: Ināra Sutra
Tālrunis: 67509454, 27840717
E-pasts: darbadrosiba@buts.lv

Sekretāre: Monika Broka
Adrese: Lāčplēša iela 125 (30.kab.)
Tālrunis: 67559713, 27898008

Sadarbības partneri


Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

JAUNUMS: Autokrāvēju un elektrokrāvēju atkārtota atestācija “BUTS” e-vidē

2017-05-31
Mācību centrs “BUTS” piedāvā jaunu iespēju autokrāvēju un elektrokrāvēju vadītājiem, kuri ir veikuši pamatapmācību un ieguvuši autokrāvēja un elektrokrāvēja apliecību, kārtot autokrāvēju un elektrokrāvēju atkārtotās atestācijas testu mācību centra “BUTS” e-vidē (“E-studijas”). Svarīgi atcerēties, ka autokrāvēju un elektrokrāvēju vadītājiem atkārtota atestācija ir obligāta, lai turpinātu strādāt ar šīm iekārtām!
lasīt vairāk

“BUTS” sadarbība ar “Husqvarna”

2017-02-07
Mācību centrs “BUTS” uzsācis sadarbību ar aprīkojuma ražotāju “Husqvarna”.
lasīt vairāk

Daba devēj – ESI ZINOŠS! Pieaudzis darba vietās notikušo letālo nelaimes gadījumu skaits!

2017-02-03
Aicinām darba devējus un ņēmējus būt informētiem par savām tiesībām un pienākumiem. Samaziniet nelaimes gadījumu risku, veiciet drošības pasākumus un esiet zinošs. Nekļūstiet par daļu no drūmās statistikas!
lasīt vairāk
Rīga, Darba aizsardzības nodaļa Rīga, Darba aizsardzības nodaļa Rīga, Darba aizsardzības nodaļa Rīga, Darba aizsardzības nodaļa Rīga, Darba aizsardzības nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow