background
Valkas filiāle
Par nodaļu arrow
Valka ir pilsēta, kurai ir divas sejas, neskaitāmas ieejas un nekad – bezizejas, jo iespēju daudzveidība izkrāso kā pilsētas ielejas, tā arī nākotnes takas! Esi savas takas gājējs! Ļauj saviem soļiem ritēt nākotnē! Pastāv uzskats, ka Valkas nosaukums cēlies no vārda „vilkt” un „velkāt”. Kā pilsētnieki velk un valkā Valkas vārdu? Vai stipriem soļiem un gudru galvu? Protams!

Filiāles vadītājs: Baiba Vorobjeva

Adrese: Raiņa iela 16, Valka
Tālrunis: 64707020, 27898014
E-pasts: valka@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Valkas filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.      
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Projekta „PROTI un DARI!” pirmais izlaidums Smiltenē sadarbībā ar mācību centru “BUTS”

2017-03-09
Marts – projekta “PROTI un DARI!” pirmā izlaiduma mēnesis! Šī gada martā noslēdzās Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekts “PROTI un DARI” Smiltenē. Četru mēnešu garumā projektā iesaistītās jaunietes apguva mācību centra „BUTS” Valkas filiāles nodrošinātos „Stila un imidža” kursus.
lasīt vairāk

BUTS biznesa skola NAUKŠĒNOS

2017-01-19
No 2017. gada janvāra, mācību centram “BUTS” sadarbojoties ar Naukšēnu pašvaldību, tiek īstenots reģionā unikāls projekts - BUTS” Biznesa Skola.” No idejas līdz uzņēmumam!„
lasīt vairāk

Tautas tērpu darināšana jau 26.janvārī!

2017-01-02
Tuvojoties Latvijas simtgadei arvien populārāks kļūst moto “Katram savu tautastērpu”! Lai padarītu kaut ko patiešām “savu”, jāiegulda savas prasmes, iztēle un centība. Tieši tāpēc aicinām interesentus pieteikties apmācībām tautastērpa darināšanā, lai valsts simtgadi un citus godus varētu sagaidīt pašu izsapņotā un veidotā tērpā.
lasīt vairāk
Valkas filiāle Valkas filiāle Valkas filiāle Valkas filiāle Valkas filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow