background
Bauskas filiāle
Par nodaļu arrow
Bauska- pilsēta, kurā satiekas! Mācību centra „BUTS” Bauskas filiālē satiekas profesionāli un sirdsgudri pasniedzēji un Jūs- Bauskas, Rundāles, Iecavas, Vecumnieku, Elejas un citu kaimiņnovadu iedzīvotāji,   kuri apzinās jaunu zināšanu, prasmju  un iemaņu vērtību visa mūža garumā. 

Filiāles vadītāja: Karīna Duntava
Mācības organizējam: Dārza iela 14a, Bauska
Tālrunis: 63923580; 27898019
Fakss:  63923581
E-pasts: bauska@buts.lv

            
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Atskats: Rokas kā rota – manikīra un gelish tehnoloģijas kursi

2017-01-19
„Cilvēkā visam jābūt skaistam: gan sejai, gan drēbēm, gan domām” – apgalvoja klasiķi, pavisam aizmirstot par rokām. Vārds „manicure” tulkojumā no franču valodas nozīmē speciālo roku kopšanu. Šodien šis vārds ir viens no tiem, kuru bieži vien lieto ne tikai sievietes, bet arī vīrieši.
lasīt vairāk

Uzziedēt ziemā - Floristikas pamati BAUSKĀ

2016-12-07
Vēlme būt tuvāk dabai vai vismaz daļu dabas ienest savā dzīvē, svētkos un ikdienā, kļūst arvien populārāka. Plašā informācijas telpa sniedz ieskatu aktuālākajos floristikas dizaina risinājumos un veido daudzveidīgu gaumi un prasīgu klientu. Šī ir iespēja sevi pierādīt kā radošu, augstas klases amata pratēju, kas seko līdzi laikam.
lasīt vairāk

Diploms vienā dienā

2016-09-09
Laikā, kad aktualizēts jautājums par dažādu nozaru izglītības programmu nozīmi un kvalitāti, der atcerēties, ka prasmes un zināšanas apgūstamas un pierādāmas visa mūža garumā. Šī iespēja ir tuvāka nekā varētu šķist. Mācību centrs „BUTS” jau 25 gadus piedāvā plašāko izglītības iespēju klāstu ne tikai galvaspilsētā, bet visā Latvijā. Katra mācību centra filiāle rūpīgi vērtē piedāvāto apmācību klāstu, kvalitāti un lietderību konkrētajā reģionā. Par mācību centra darbību Bauskā un kopumā, kā arī iespēju iegūt savu prasmju apliecinājumu vienas dienas laikā intervijā „Bauskas dzīve” stāsta „BUTS” direktora vietnieks Mārtiņš Segliņš.
lasīt vairāk
Bauskas filiāle Bauskas filiāle Bauskas filiāle Bauskas filiāle Bauskas filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow