background
Bauskas filiāle
Par nodaļu arrow
Bauska- pilsēta, kurā satiekas! Mācību centra „BUTS” Bauskas filiālē satiekas profesionāli un sirdsgudri pasniedzēji un Jūs- Bauskas, Rundāles, Iecavas, Vecumnieku, Elejas un citu kaimiņnovadu iedzīvotāji,   kuri apzinās jaunu zināšanu, prasmju  un iemaņu vērtību visa mūža garumā. 

Filiāles vadītāja: Karīna Duntava
Mācības organizējam: Dārza iela 14a, Bauska
Tālrunis: 63923580; 27898019
Fakss:  63923581
E-pasts: bauska@buts.lv

            
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Jūlija izlaidums Bauskas filiālē: Restorāna vizītkarte – Viesmīlis!

2017-07-18
Daudziem labs restorāns asociējas ar smalki klātiem galdiem, gardām vakariņām un šveicaru pie durvīm. Tomēr tieši viesmīlis var viesošanos restorānā padarīt neaizmirstamu - tieši no viņu snieguma ir atkarīga klienta labsajūta. Jūlijā mācību centra “BUTS” Bauskas filiālē viesmīļu kursu 60 stundu apjomā apguva 5 meitenes.
lasīt vairāk

VASARA BAUSKĀ: Radošās nodarbības bērniem (17. – 22. jūlijs)

2017-06-02
Vasara ir tas īsais, saulainais brīdis, kad atpūsties un izbaudīt saulainās dienas. Bet lai dienas būtu ne tikai saulainas, bet arī piepildītas, aicinām vecākus pieteikt savus mazos vasaras Radošajām Nodarbībām mācību centra "BUTS" Bauskas filiālē! Padarīsim vasaru par vērtīgu piedzīvojumu!
lasīt vairāk

Mācību centrs "BUTS" gūst panākumus "Uzņēmēju dienās Zemgalē 2017"

2017-05-10
Aprīļa beigās (28.-29.04.17.) mācību centrs „BUTS” aicināja visus interesentus uz “Uzņēmēju dienām Zemgalē 2017”, kuras norisinājās Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā. “BUTS” stenda apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar reģionā aktuālo mācību risinājumu piedāvājumu, kurš pielāgots gan privātpersonām, gan uzņēmējiem.
lasīt vairāk
Bauskas filiāle Bauskas filiāle Bauskas filiāle Bauskas filiāle Bauskas filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow