background
Saldus filiāle
Par nodaļu arrow
Saldus ir mazpilsēta Kurzemē, kas ērti iekārtojusies omulīgā ielejā pie Cieceres upes un Saldus ezera – tā, lai visi skarbie vēji trauktos pāri, bet visi labumi satecētu tieši pilsētas sirdī! Saldus ir gluži kā medus piliens Kurzemē. Pilienu pa pilienam vēsture, māksla, kultūra un rosība saplūst un sakūst Saldū, veidojot saldu un neparastu sajaukumu. Tāpat kā medus piliens, kas jāizbauda kūstam uz mēles, tā arī Saldus ir jāiepazīst pamazām, izbaudot pilsētas atmosfēru un atklājot arvien jaunas un negaidītas zināšanas. Arī mācību cenrs „BUTS” piedāvā ikvienam interesentam iegūt zināšanas, iepazīt un pilnveidot sevi un iegūtās zināšanas pielietot turpmākajā dzīvē.
Ikviens būs mīļi gaidīts mūsu filiālē, kurā Jums tiks piedāvātas plašas iespējas apgūt ko jaunu, kā arī pilnveidoties. Mēs Jums palīdzēsim to īstenot!

Kontaktinformācija:
Filiāles vadītājs: Mārtiņš Grošteins
Filiāles administratore: Ilze Gulbe
Tālrunis: 27898036, 26642717
Adrese: Jelgavas iela 2 (autoosta, 2. stāvs), Saldus
E-pasts: saldus@buts.lv 

Darba laiks:

P.
O.
T.
C.
Pk. 
S.
Sv.

08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 16:15
brīvdiena
brīvdiena

Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Klientu ievērībai!

2020-03-16
Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa dēļ informējam par izmaiņām visos mūsu aktīvajos mācību procesos.
lasīt vairāk

Saldus filiālē izlaidums metinātāju (MAG) grupai

2020-02-13
Saldus filiālē mācības veiksmīgi pabeidza un 2. profesionālās kvalifikācijas līmeņa apliecības ieguva trīspadsmit metinātāju (MAG) grupas audzēkņi. Mācības notika darba dienu vakaros un sestdienās. Kopā 480 mācību stundas, no kurām 240 stundas tika realizētas praksē savās darba vietās – SIA ”NorCor”; SIA ”Neroli Met”; SIA ”AGB Serviss”; SIA ”Kronbergs un Kronbergs”; SIA ”USTransports”; SIA ”Siljurģimet”; Z/S ”Krastkalni”; SIA ”Rolfs” u.c.
lasīt vairāk

“Loģistikas darbinieks” grupa apmeklē uzņēmumu BIOVAST

2020-02-13
Šonedēļ Saldus “Loģistikas darbinieks” grupa mācību priekšmetā “Ražošanas loģistika” devās ekskursijā uz uzņēmumu BIOVAST. Mācību grupas dalībnieki iepazinās ar uzņēmuma darbību, ielūkojās ražošanas procesa aizkulisēs un uzzināja kā top augstas kvalitātes proteīna produkti. Paldies BIOVAST darbiniekiem par viesmīlīgu uzņemšanu!
lasīt vairāk
Saldus filiāle Saldus filiāle Saldus filiāle Saldus filiāle Saldus filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow