background
Saldus filiāle
Par nodaļu arrow
Saldus ir mazpilsēta Kurzemē, kas ērti iekārtojusies omulīgā ielejā pie Cieceres upes un Saldus ezera – tā, lai visi skarbie vēji trauktos pāri, bet visi labumi satecētu tieši pilsētas sirdī! Saldus ir gluži kā medus piliens Kurzemē. Pilienu pa pilienam vēsture, māksla, kultūra un rosība saplūst un sakūst Saldū, veidojot saldu un neparastu sajaukumu. Tāpat kā medus piliens, kas jāizbauda kūstam uz mēles, tā arī Saldus ir jāiepazīst pamazām, izbaudot pilsētas atmosfēru un atklājot arvien jaunas un negaidītas zināšanas. Arī mācību cenrs „BUTS” piedāvā ikvienam interesentam iegūt zināšanas, iepazīt un pilnveidot sevi un iegūtās zināšanas pielietot turpmākajā dzīvē.
Ikviens būs mīļi gaidīts mūsu filiālē, kurā Jums tiks piedāvātas plašas iespējas apgūt ko jaunu, kā arī pilnveidoties. Mēs Jums palīdzēsim to īstenot!

Filiāles vadītāja: Daina Ozola

Sekretāre: Ilze Gulbe
Adrese: Jelgavas iela 2, Saldus (autoosta, 2. stāvs)
Tālrunis: 27898036, 63823628
Fakss: 63823628
E-pasts: saldus@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Saldus filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.      

Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

JAU ŠONEDĒĻ! Mācību centrs “BUTS” “Uzņēmēju dienās Kurzemē 2017”, Ventspilī!

2017-05-31
Šajā nedēļas nogalē (02. – 03.06.17.) aicinām apmeklēt mācību centra “BUTS” stendu Ventspilī – “Uzņēmēju dienās Kurzemē 2017”, Ventspils Olimpiskajā centrā.
lasīt vairāk

Zemspiediena katlu iekārtu operators – 12.oktobrī!

2016-10-03
Apkures sezona ir tuvu! Aktuālā informācija katlu māju darbiniekiem, apkures darbu veicējiem, katlu iekārtu uzraugiem un darba devējiem. Aicinām laicīgi pārbaudīt savu vai sava personāla kvalifikāciju un vajadzības gadījumā apmeklēt semināru „Zemspiediena katlu iekārtu operators” Saldū.
lasīt vairāk

11.jūlijā Saldū informatīvais seminārs "Jaunie ugunsdrošības noteikumi. Kas mainīsies?"

2016-06-30
Semināru vadīs vadīs pieredzējis pasniedzējs - kompetents pedagogs un praktiķis, kā arī atbildīgs un zinošs speciālists.
lasīt vairāk
Saldus filiāle Saldus filiāle Saldus filiāle Saldus filiāle Saldus filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow