background
Kuldīgas filiāle
Par nodaļu arrow
Kuldīga ir pilsēta, kurā paveras skats ne tikai uz Eiropas platāko ūdenskritumu – Ventas rumbu, bet arī plašu iespēju spektrs mācību centrā „BUTS”. Pateicoties piedāvātajiem mācību risinājumiem un kuldīdznieku uzņēmībai, Ventas sirds gavilē līdz pat 270 metru platam diapazonam. Ne velti Kuldīgas vārds nozīmē zeltu – tas iemieso visu un visus, kas Kuldīgu mīl ar pilnu krūti! Kuldīdznieki gan nesteidz lielīties, jo kā vēsta paruna „runāšana – sudrabs, klusēšana – zelts!”

Filiāles vadītāja: Daiva Krastiņa
Adrese:  Kalna iela 19, Kuldīga
Tālrunis: 27898041, 63323027  
E-pasts: kuldiga@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Kuldīgas filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Pirmsjāņu izlaidums Kuldīgas filiālē – Lietveži!

2018-06-26
Pirms Vasaras Saulgriežiem Kuldīgas filiālē atkal noslēdzies liels darba posms, kas vainagojies ar Profesionālās tālākizglītības programmas Lietvedis grupas izlaidumu.
lasīt vairāk

Priecīgus Līgo svētkus!

2018-06-22
Mācību centrs “BUTS” novēl līgsmu līgošanu!
lasīt vairāk

Atskats uz projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” pirmās kārtas veikumu Kuldīgā

2018-05-08
ES fondu un VIAA projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 1. kārtas ietvaros, mācību centra “BUTS” Kuldīgas filiālē bija iespējams apgūt vairākus jaunus un radošus kursus. Aicinām ieskatīties kursantu veikumā un iedvesmoties pilnveidei!
lasīt vairāk
Kuldīgas filiāle Kuldīgas filiāle Kuldīgas filiāle Kuldīgas filiāle Kuldīgas filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow