background
Kuldīgas filiāle
Par nodaļu arrow
Kuldīga ir pilsēta, kurā paveras skats ne tikai uz Eiropas platāko ūdenskritumu – Ventas rumbu, bet arī plašu iespēju spektrs mācību centrā „BUTS”. Pateicoties piedāvātajiem mācību risinājumiem un kuldīdznieku uzņēmībai, Ventas sirds gavilē līdz pat 270 metru platam diapazonam. Ne velti Kuldīgas vārds nozīmē zeltu – tas iemieso visu un visus, kas Kuldīgu mīl ar pilnu krūti! Kuldīdznieki gan nesteidz lielīties, jo kā vēsta paruna „runāšana – sudrabs, klusēšana – zelts!”

Filiāles vadītāja: Daiva Krastiņa
Adrese:  Kalna iela 19, Kuldīga
Tālrunis: 27898041, 63323027  
E-pasts: kuldiga@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Kuldīgas filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Iedvesmai un uzplaukumam: “Daiļdārzniecība un ainavu plānošana” Kuldīgas filiālē.

2018-10-16
Daiļdārzniecība ir kā nebeidzams stāsts , mainīgs , krāšņs un interesants. Līdzīgi arī Kuldīga ir īpaši krāšņa un iedvesmojoša. Šo iedvesmu centāmies nodot arī mācību centra “BUTS” Kuldīgas filiāles Daiļdārzniecības un ainavu plānošanas kursu dalībniekiem.
lasīt vairāk

Lietvežu izlaidums septembrī!

2018-09-13
Mācību centra “BUTS” Kuldīgas filiālē 07. septembris atnesa priecīga notikumu. Lietveža kvalifikāciju ieguva 10 kursantes, kuras izmantojot NVA sniegto atbalstu mācībām.
lasīt vairāk

Iespēja uzņēmumiem apmācīt darba aizsardzības speciālistus bez maksas

2018-09-06
Mācību centrs “BUTS” piedāvā darba aizsardzības mācību programmas, kuras uzņēmumu darbiniekiem ir iespējams apgūt bez maksas, jo to izmaksas sedz ES fondi un valsts.
lasīt vairāk
Kuldīgas filiāle Kuldīgas filiāle Kuldīgas filiāle Kuldīgas filiāle Kuldīgas filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow