background
Kuldīgas filiāle
Par nodaļu arrow
Kuldīga ir pilsēta, kurā paveras skats ne tikai uz Eiropas platāko ūdenskritumu – Ventas rumbu, bet arī plašu iespēju spektrs mācību centrā „BUTS”. Pateicoties piedāvātajiem mācību risinājumiem un kuldīdznieku uzņēmībai, Ventas sirds gavilē līdz pat 270 metru platam diapazonam. Ne velti Kuldīgas vārds nozīmē zeltu – tas iemieso visu un visus, kas Kuldīgu mīl ar pilnu krūti! Kuldīdznieki gan nesteidz lielīties, jo kā vēsta paruna „runāšana – sudrabs, klusēšana – zelts!”

Filiāles vadītāja: Inga Trumsiņa
Administratore: Egita Markševica
Adrese:  Kalna iela 19, Kuldīga
Tālrunis: 29132050, 27898041, 63323027  
E-pasts: kuldiga@buts.lv

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Kuldīgas filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Šonedēļ Kuldīgas filiālē izlaidums metinātāju (MAG) grupai!

2019-08-15
Apsveicam ar iegūto 2. profesionālo kvalifikāciju – Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)! Paldies izglītojamajiem par teicamu attieksmi un izciliem rezultātiem!
lasīt vairāk

Pildot darba pienākumus, Tev ir nepieciešamas speciālās zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā?

2019-08-15
Piesakies apmācībām “Speciālo zināšanu programma bērnu tiesību aizsardzības jomā” 8 stundas un kļūsti par zinošu speciālistu, kas nodrošinās bērnu tiesību ievērošanu un aizsardzību.
lasīt vairāk

Mācības pabeidz “Krūmgrieža, motorzāģa operators” grupa

2019-08-14
Pagājušajā nedēļā Kuldīgas filiālē mācības pabeidza “Krūmgrieža, motorzāģa operators” grupa. Smaidīgie puiši ir sekmīgi nokārtojuši sertifikāciju un saņem attiecīgā motorinstrumenta operatora kvalifikāciju apliecinošu licenzētas izglītības iestādes izsniegtu apliecību.
lasīt vairāk
Kuldīgas filiāle Kuldīgas filiāle Kuldīgas filiāle Kuldīgas filiāle Kuldīgas filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow