background
Ventspils filiāle
Par nodaļu arrow
"Ventspils- pilsēta ar rītdienu! Līdzīgi kā mūsu pilsēta arī mācību centrs "BUTS" apzinās rītdienas nozīmi gan ikdienas dzīvē, gan uzņēmējdarbības attīstībā, tāpēc mūsu uzdevums ir būt pirmajiem, kas izzina nākotnes aktualitātes un prasības, lai ļautu Jums sasniegt izvirzītos mērķus daudz efektīvāk."      

Filiāles vadītāja: Diāna Blāze
Tālrunis: 29161907

Administratore: Anda Jurevica
Adrese: Ventspils, Ģertrūdes iela 29/31, 2. stāvs
Tālrunis: 27898048, 63625939
E-pasts:  ventspils@buts.lv    

Gaidām Jūs mācību centra "BUTS" Ventspils filiālē katru darba dienu no plkst. 08:30 līdz 17:30, bet piektdienās no 8:30 līdz 16:15.      
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

“Bērnu uzraudzības pakalpojumi “ grupa svinēja izlaidumu!

2019-09-03
Tāpat kā Mērija Popinsa, mūsu auklītes šodien nolaidās pār Ventspili. Ja arī Jūsu pašvaldība nevar nodrošināt bērnam vietu bērnudārzā, ir iespēja saņemt valsts atbalstu bērnu uzraudzības pakalpojumam.
lasīt vairāk

Jauns kurss “Floristikas meistarklase” 16 stundas!

2019-08-19
Kursa “Floristikas meistarklase” divi posmi “Dāvanu saiņošana” un “Apsveikuma pušķi” ir jau pagājuši ar rosīgām un radošām čalām, ar smaržu pielietu mācību centru. Taču īpaši romantiska gaisotne gaidāma nākamajā nodarbībā, kad dalībnieces radīs skaistumu un mīlestības pilnus darbus kāzu svinībām.
lasīt vairāk

Metinātāju (MAG) grupa apmeklē pasaules mēroga uzņēmumu!

2019-08-19
Pagājušo nedēļ Ventspils metinātāju (MAG) grupa kopā ar mūsu pasniedzēju Andri Ērkšķi apmeklēja pasaules mēroga uzņēmumu ESAB Demobusu, kur saņēma izsmeļošu informāciju un uzzināja daudz jaunas, aktuālas informācijas par metināšanu.
lasīt vairāk
Ventspils filiāle Ventspils filiāle Ventspils filiāle Ventspils filiāle Ventspils filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow