background
Rīga, Biznesa un karjeras nodaļa
Par nodaļu arrow
Biznesa un karjeras nodaļa sniedz izglītojamiem specifiskas zināšanas, kas veicina produktivitāti darba vietā, tā arī sekmē iemaņas sev iemīļotā hobijā. Biznesa un karjeras nodaļa piedāvā apgūt namu pārziņa, pavāra, konditora, šuvēja, drēbnieka, viesmīļa, bārmeņa un datorsistēmu tehniķa specializācijas, kā arī pilnveidot zināšanas floristikā, sanitārijas un projektu vadības jomās! Biznesa un karjeras nodaļas piedāvājums ir kāpnes Jūsu biznesam!

Nodaļas vadītāja: Ilze Lazda
Tālrunis: 67408210, 27898032
Sekretāre:Iveta Regute
Tālrunis: 67408206, 67408210
Fakss: 67408207
E-pasts: karjera@buts.lv
Adrese: Rīga, Meža iela 7, 4. st.
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

SVARĪGI UZŅĒMĒJIEM! Seminārs “Aktuālie jautājumi personas datu aizsardzības regulējumā”

2017-06-15
Mācību centrs “BUTS” aicina apmeklēt semināru par IZMAIŅĀM DATU AIZSARDZĪBAS REGULĒJUMĀ. No 25.05.2018. stājas spēkā Vispārīgo datu aizsardzības regula (Regula (ES) 2016/679) fizisku personu aizsardzībai attiecībā uz personas datu apstrādi Eiropas Savienībā. Šīs regulas ieviešana paredz vērā ņemamas izmaiņas uzņēmumiem, kuru ikdiena nav iespējama bez personas datu apstrādes (piem. videonovērošana, uzņēmumu lojalitātes kartes, klientu datu bāzes u.tml.).
lasīt vairāk

Dienas Bizness: Jāceļ profesijas prestižs

2017-02-16
"Tā ir unikāla iespēja jebkuram attiecīgās jomas speciālistam, kuram ir profesionālā darba pieredze un zināšanas, bet dzīvē ir tā iegrozījies, ka šīs zināšanas ir iegūtas pašmācības ceļā, nokārtot profesionālās kvalifikācijas eksāmenu. Par šo iespēju zina retais," stāsta mācību centra “BUTS” direktora vietnieks Mārtiņš Segliņš, norādot, ka Latvijā netiek pietiekami izmantota ārpusformālās izglītības iegūto profesionālo kompetenču atzīšana profesijā Viesmīlības pakalpojumu speciālists.
lasīt vairāk

Esi aktīvs – reģistrē kuponu un sāc likt pamatus jaunai dzīvei jau tagad!

2016-07-04
Mācību centrā BUTS sākusies kuponu reģistrēšana Neformālās izglītības un Profesionālās pilnveides un Tālākizglītības programmās. Visu jūlija mēnesi reģistrē kuponu kādā no Neformālās izglītības programmām un saņem papildus labumus:
lasīt vairāk
Rīga, Biznesa un karjeras nodaļa Rīga, Biznesa un karjeras nodaļa Rīga, Biznesa un karjeras nodaļa Rīga, Biznesa un karjeras nodaļa Rīga, Biznesa un karjeras nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow