background
Rīga, Komercdarbības nodaļa
Par nodaļu arrow
Komercdarbības nodaļa sniedz izglītojamiem specifiskas zināšanas, kas veicina produktivitāti darba vietā, tā arī sekmē iemaņas sev iemīļotā hobijā. Komercdarbības nodaļa piedāvā apgūt namu pārziņa, pavāra, konditora, šuvēja, drēbnieka, viesmīļa, bārmeņa un datorsistēmu tehniķa specializācijas, kā arī pilnveidot zināšanas floristikā, sanitārijas un projektu vadības jomās! 

Zināšanu un prasmju apguvei piedāvājam arī korporatīvās apmācības, kas veidotas, ievērojot konkrēta uzņēmuma darba specifiku un klienta individuālās vajadzības, vai tās būtu personāla apmācības, kursi pārdošanā vai komunikācijā, kā arī piesaistot kvalificētus nozares profesionāļus. Nodarbību grafiks, ilgums un intensitāte tiek veidots, ņemot vērā klienta vēlmes. 

Komercdarbības nodaļas piedāvājums ir kāpnes Jūsu biznesam!

Nodaļas vadītāja: Ilze Cekule, T.: 28606877
Nodaļas vadītājas vietniece: Helena Kosakovska, T.: 26684949
Lietvede-administratore: Agnija Lukinska, T.:27898006
E-pasts: komercdarbiba@buts.lv
Adrese: Rīga, Meža iela 7

Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar:

Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Mācību process grupai “Transportlīdzekļu virsbūves detaļu krāsošana ar aerogrāfiju”

2019-10-03
Fotogalerijā attēlots mācību process - izglītojamie griež trafaretes, pārzīmē lielformāta zīmējumus. Apgūsti programmu “Transportlīdzekļu virsbūves detaļu krāsošana ar aerogrāfiju” 160 stundas un padari jebkuru priekšmetu neatkārtojamu!
lasīt vairāk

Jaunums - šūšanas meistarklases!

2019-10-02
Vēlies uzšūt svārkus vai kreklkleitu? Tev nav jābūt profesionālai šuvējai – visu nepieciešamo apgūsi šūšanas meistarklasēs!
lasīt vairāk

Jauns apmācību kurss celtniecības jomā!

2019-10-01
Kā pašam skaisti noflīzēt grīdu? Kādus materiālus izmantot? Kā veikt sienu un griestu apdari vai starpsienu montāžu dzīvojamās telpās? Kā veidot skaistas durvju, logu arkas, ailes, dekoratīvus elementus sienām vai piekaramo griestu konstrukcijas? Ņemot vērā tik dažādās vajadzības, ir radīti vairāki ģipškartona (reģipša) veidi, un katrs no tiem ir paredzēts konkrētam nolūkam. Visas atbildes atradīsiet vienuviet izglītības programmā “Flīzēšanas un ģipškartona darbi” 80 stundas!
lasīt vairāk
Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow