background
Rīga, Komercdarbības nodaļa (Autoremonts, Būvniecība, Kokapstrāde)
Par nodaļu arrow
Komercdarbības nodaļa sniedz izglītojamiem specifiskas zināšanas, kas veicina produktivitāti darba vietā, tā arī sekmē iemaņas sev iemīļotā hobijā. Komercdarbības nodaļa piedāvā apgūt auto krāsošanas, autoelektriķa, mēbeļu galdnieka, mēbeļu restauratora, ēku būvtehniķa, apdares darbu strādnieka, namu pārziņa, pavāra, konditora, šuvēja, drēbnieka, viesmīļa, bārmeņa un datorsistēmu tehniķa u.c. specializācijas, kā arī pilnveidot zināšanas valodu mācību, floristikas, skaistumkopšanas un projektu vadības jomās! 

Zināšanu un prasmju apguvei piedāvājam arī korporatīvās apmācības, kas veidotas, ievērojot konkrēta uzņēmuma darba specifiku un klienta individuālās vajadzības, vai tās būtu personāla apmācības, kursi pārdošanā vai komunikācijā, kā arī piesaistot kvalificētus nozares profesionāļus. Nodarbību grafiks, ilgums un intensitāte tiek veidots, ņemot vērā klienta vēlmes. 

Komercdarbības nodaļas piedāvājums ir kāpnes Jūsu biznesam!

Nodaļas vadītāja: Ilze Cekule, T.: 28606877
Lietvede-administratore: Agnija Lukinska, T.:27898006
E-pasts: komercdarbiba@buts.lv
Adrese: Rīga, Meža iela 7

Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar:

 
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Zaudēji darbu? Izmanto iespēju mācīties un augt!

2020-01-17
Darba zaudēšana nav nekas neparasts mainīgajā nodarbinātības pasaulē. Esot darba attiecību starpposmā iespējams, ir laiks apsēsties un kārtīgi apdomāt savus karjeras mērķus, un pārdomāt, ko Tu nākotnē vēlies sasniegt. Iespējams, Tu vienmēr esi vēlējies apgūt projektu vadību, šūšanu vai pavārmākslu. Tad nu tagad ir laiks, lai izglītotos šajās jomās, un, iespējams, Tu tā atklāsi pavisam jaunu karjeras virzienu, kurš ir Tev daudz piemērotāks.
lasīt vairāk

Uzdāvini iespēju apgūt jaunas zināšanas!

2020-01-07
Visvērtīgākā dāvana otram ir dot iespēju pašizaugsmei. Uzdāvini semināru “Ievads aromterapijā” un uzzini, kas ir aromterapija un kā to pareizi izmantot labsajūtas uzlabošanai! Vai zināji, ka aromāts ir viens no spēcīgākajiem līdzekļiem noskaņas radīšanai, kas iedarbojas uz cilvēka maņām, sajūtām un garastāvokli?
lasīt vairāk

Rūpējies par savu datu drošību!

2019-11-13
Tavs darbs ir saistīts ar personas datu aizsardzību vai vienkārši vēlies papildināt savas zināšanas fizisko personu datu aizsardzības jomā? Piesakies kursam "Personas datu aizsardzības speciālists" un saņem atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem!
lasīt vairāk
Rīga, Komercdarbības nodaļa (Autoremonts, Būvniecība, Kokapstrāde) Rīga, Komercdarbības nodaļa (Autoremonts, Būvniecība, Kokapstrāde) Rīga, Komercdarbības nodaļa (Autoremonts, Būvniecība, Kokapstrāde) Rīga, Komercdarbības nodaļa (Autoremonts, Būvniecība, Kokapstrāde) Rīga, Komercdarbības nodaļa (Autoremonts, Būvniecība, Kokapstrāde)
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow