background
Rīga, Komercdarbības nodaļa
Par nodaļu arrow
Komercdarbības nodaļa sniedz izglītojamiem specifiskas zināšanas, kas veicina produktivitāti darba vietā, tā arī sekmē iemaņas sev iemīļotā hobijā. Komercdarbības nodaļa piedāvā apgūt namu pārziņa, pavāra, konditora, šuvēja, drēbnieka, viesmīļa, bārmeņa un datorsistēmu tehniķa specializācijas, kā arī pilnveidot zināšanas floristikā, sanitārijas un projektu vadības jomās! Komercdarbības nodaļas piedāvājums ir kāpnes Jūsu biznesam!

Nodaļas vadītājs: Roberts Kārkliņš, e-pasts: roberts.karklins@buts.lv
Nodaļas vadītāja vietniece: Helena Kosakovska, T.: 26684949
Nodaļas sekretāre: Katrīna Zeibote, T.:27898006
Tālrunis: 67408211
E-pasts: komercdarbiba@buts.lv
Adrese: Rīga, Meža iela 7

Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar


Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Sveicam Latvijas 100.gadadienā!

2018-11-16
Sveicam Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienā! Augsim līdz ar Latviju – jo katrs mūsu panākums ir arī veltījums valstij, kurā tas bijis iespējams!
lasīt vairāk

Mācībām pieaugušajiem pieteikušies 2600 strādājošo

2018-10-19
17.septembrī noslēdzās trešā pieteikšanās kārta ESF finansētā pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” mācību programmām. Projektā savus pakalpojumus piedāvāja 70 izglītības iestādes no visas Latvijas un kopumā mācībām ir pieteikušies 11 023 iedzīvotāji, no kuriem 23.6% kā savu izglītības iestādi ir izvēlējušies mācību centru “BUTS”.
lasīt vairāk

JAUNUMS! Kurss: Ievads tekstilmācībā jau NOVEMBRĪ!

2018-10-03
Mācību centra “BUTS” Komercdarbības nodaļa aicina pieteikties radošam un praktiskam kursam 48 stundu garumā. Tekstils, filcēšana, kompozīcijas un audumu krāsošana – interesantas, bet reizē šķietami sarežģīts prasmes, kuru apgūšana pieredzējuša pasniedzēja vadībā sniegs jums iespēju izdaiļot un papildināt savu garderobi un apkārtni, kā veidot lieliskas dāvanas citiem.
lasīt vairāk
Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow