background
Rīga, Komercdarbības nodaļa
Par nodaļu arrow
Komercdarbības nodaļa sniedz izglītojamiem specifiskas zināšanas, kas veicina produktivitāti darba vietā, tā arī sekmē iemaņas sev iemīļotā hobijā. Komercdarbības nodaļa piedāvā apgūt namu pārziņa, pavāra, konditora, šuvēja, drēbnieka, viesmīļa, bārmeņa un datorsistēmu tehniķa specializācijas, kā arī pilnveidot zināšanas floristikā, sanitārijas un projektu vadības jomās! Komercdarbības nodaļas piedāvājums ir kāpnes Jūsu biznesam!

Nodaļas vadītāja vietniece: Helena Kosakovska, T.: 26684949
Lietvede-administratore: Agnija Lukinska, T.:27898006
Tālrunis: 67408211
E-pasts: komercdarbiba@buts.lv
Adrese: Rīga, Meža iela 7

Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar


Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Nāc mācīties mācību centrā BUTS par ESF līdzekļiem!

2019-05-23
Izmanto iespēju paaugstināt savu kvalifikāciju un apgūt jaunas prasmes, sedzot tikai 10% no mācību programmas maksas! 100% atlaide no mācību programmas maksas piemēro personām, kurām ir piešķirts maznodrošinātās vai trūcīgās personas statuss.
lasīt vairāk

Iegūsti pieprasīto kvalifikāciju "Namu pārzinis"

2019-04-15
Mācību centrs BUTS piedāvā namu pārvaldniekiem apgūt profesionālo tālākizglītības programmu un iegūt pieprasīto kvalifikāciju „Namu pārzinis”, kas atbilst 3.profesionālam kvalifikācijas līmenim.
lasīt vairāk

Mācību centrs BUTS svin 28 gadu jubileju

2019-04-05
Š.g. 6.aprīlī mācību centram BUTS aprit 28 gadi! Mācību centrs BUTS ir vadošā profesionālās pilnveides un tālākizglītības iestāde Latvijā, kas dibināta deviņdesmito gadu sākumā un apmācības tajā toreiz pabeidza vien 73 cilvēki, bet tagad gadā vidēji tiek apmācīti 14 000 – 15 000 cilvēku.
lasīt vairāk
Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow